Naujienos ir renginiai

Antradienis, 30 Balandis 2019

Lietuvių poezija versopolio festivaliuose

Šių metų Gdansko literatūros festivalyje „Atrasti vertime“ (Odnalezione w tłumaczeniu) VERSOPOLIO skaitymuose dalyvavo poetė Agnė Žagrakalytė.

Trečiadienis, 06 Kovas 2019

Poezija Vilniaus knygų mugėje

Tekstas ir nuotraukos: Justė Gadliauskaitė

Šiemet Vilniaus knygų mugėje būta ypač daug poezijos renginių. Net trys – tarptautinio literatūros festivalio “Poetinis Druskininkų ruduo” organizuojami renginiai.

Net trys tarptautinio festivalio „Poetinis Druskininkų ruduo“ organizuojami renginiai šiemet Vilniaus knygų mugėje! Dar vieną poezijos renginį su mūsų festivalio vėliava turės Klasikų asociacija.

Metai dar tik prasidėjo, o mes sulaukėme jau trijų VERSOPOLIO festivalių kvietimų Lietuvos poetams.

Likus savaitei iki 29-ojo tarptautinio literatūros festivalio „Poetinis Druskininkų ruduo“, šiandien skelbiamos Jotvingių ir Jaunojo jotvingio premijų laureatės.

Antradienis, 25 Rugsėjis 2018

Aukcionas

Jotvingių premijos komisija iki 2018 m. rugsėjo 10 d. priima kandidatūrų 2018 metų Jotvingių ir Jaunojo jotvingio premijoms gauti siūlymus.

Trečiadienis, 04 Liepa 2018

Hera Lindsay Bird Vilniuje

Liepos 1 ir 2 dienomis Vilniuje ir Kaune lankėsi Naujosios Zelandijos poetė Hera Lindsay Bird. Tai vienas pirmųjų susitikimų, kurie festivalio „Poetinis Druskininkų ruduo“ kontekste bus dažnesni. Turime planų pasikviesti įvairių poetų ir organizuoti su jais susitikimus ne tik Vilniuje ar Druskininkuose, bet ir kituose Lietuvos miestuose.

Trečiadienis, 04 Liepa 2018

Nauja interneto svetainė pdr.lt

29-ąją Poetinio Druskininkų rudens vasarą pradedame su nauja interneto svetaine, kurios tikslas nėra vien tik būti.

Ketvirtadienis, 21 Birželio 2018

Hera Lindsay Bird Lietuvoje

Liepos 1 ir 2 dienomis Lietuvoje viešės Naujosios Zelandijos poetė, „New Generation“ premijos laureatė Hera Lindsay Bird. 2016 metais ji debiutavo eilėraščių rinkiniu „Hera Lindsay Bird“, kuris tuoj tapo populiarus ir buvo išpirktas.

MŪSŲ PARTNERIAI

 

Lietuvos kultūros taryba
Lietuvos Respublikos kutūros ministerija
EU: Creative Europe
Versopolis
Dainava
Lenkijos Institutas Vilniuje