2018 liepos 04

Nauja interneto svetainė pdr.lt

29-ąją Poetinio Druskininkų rudens vasarą pradedame su nauja interneto svetaine, kurios tikslas nėra vien tik būti.

Keletas pastarųjų metų festivaliui buvo ypatingi – įvairūs tarptautiniai įvertinimai, dalyvavimas tarptautinėje poezijos platformoje VERSOPOLIS, vis daugiau renginių ne tik festivalio metu, atvykstantys svečiai – festivalių organizatoriai, leidėjai, iš Lietuvos išsivežantys ne tik gerus įspūdžius, bet ir norus versti bei spausdinti lietuvių poeziją.

Esame stiprūs, turime puikią komandą, norime tapti Lietuvos poezijos sala – ne tik pasikviesti įdomiausius pasaulio poetus ir ne tik festivalio metu, bet ir kasdien sekti pasaulio ir Lietuvos poezijos naujienas, jas reflektuoti ir jomis dalytis. Taip pat – ugdyti jaunąją kartą, auginti poezijos skaitytojus nuo mažų dienų, pažindinti juos su vaikų poezijos klasika ir naujausia kūryba jiems.

Per tuos metus esame sukaupę nemažą poezijos archyvą, kuris bus čia, lengvai prieinamas – jame sukapuptų eilėraščių užtektų net keleriems metams, net jeigu dalytumės po vienu kasdien.

Kasmetinnis festivalis „Poetinis Druskininkų ruduo“, vykstantis spalio pradžioje, tradicinės jo veiklos liks mūsų pagrindinis metų renginys, surenkantis visą poezijos ir literatūros bendruomenę. 2019 metais festivalis vyks jau trisdešimtąjį kartą.

Kviečiame jungtis prie mūsų veiklų, jose aktyviai dalyvauti, nebijoti patarti ir dalytis konstruktyvia kritika.
Dėkojame mūsų pagalbai – Lietuvos kultūros tarybai, be kurios ši interneto svetainė būtų turėjusi daug mažiau galimybių.

MŪSŲ PARTNERIAI

 

Lietuvos kultūros taryba
Lietuvos Respublikos kutūros ministerija
EU: Creative Europe
Versopolis
Dainava