2019 rugsėjo 25

Staigmena trisdešimtojo PDR proga

Trisdešimtų PDR metų puikioji staigmena – Neringos Butnoriūtės ir Andriaus Jakučiūno sudaryta PDR apdovanojimų istorinė saga „Jotvingių šutvės reikalai: laudacijos ir kiti pa(si)garbstymai“ (dizaineris – Tadas Karpavičius), kurioje – visos PDR skambėjusios laudacijos, ištraukos iš laureatų kalbų, interviu nuotrupos, interviu su laudacijų autoriais, poetiniai tekstai, PDR terminų žodynėlis, pasalūniškai makete likusios klaidos ir kiti šaunūs dalykėliai.

PDR30

„Ši knygelė – bandymas apčiuopti, suvaldyti, padėti į lentynėlę poetinių jotvingių siautulingą istoriją, prieš tai nupūtus dulkes, bet nedailinant neišvengiamų nelygumų, paliudijant prašapimus, nusikliedėjimus beigi iškilimus, nė nepastebint nupiepimų”, – sako sudarytojai ir tikisi, kad skaitytojai simboliškai užbaigs šios knygelės kūrimo darbą ją vartydami, čiupinėdami, lamdydami, terliodami, baksnodami, lankstydami ir permanydami.

Knygelės tiražas nedidelis. Ją dovanų gaus visi Jotvingiai ir Jotvingiukai, kiti gi norintys galės įsigyti už simbolinę kainą.

#yuppidu #102

 

MŪSŲ PARTNERIAI

 

Lietuvos kultūros taryba
Lietuvos Respublikos kutūros ministerija
EU: Creative Europe
Versopolis
Dainava