2020 lapkričio 30

Vėl kviečia tarptautinis „Vilties festivalis“

Tarptautinių literatūros festivalių platforma VERSOPOLIS kviečia dalyvauti jau antrajame virtualiame „Vilties festivalyje“ (Festival of hope). Festivalis vyks 2021 metų sausio 21 – vasario 28 dienomis.

Vel kviecia tarptautinis Vilties festivalis 02Virtualūs renginiai ir susitikimai vyks Versopolis review internet puslapyje www.veropolis.com ir platformos Versopolis socialiniuose tinkluose.

Pirmąkart šis festivalis įvyko šių metų balandį, renginiuose dalyvavo beveik vienas milijonas žiūrovų, įvairius renginius organizavo 90 partnerių iš viso pasaulio. Lietuvai festivalyje atstovavo festivalis „Poetinis Druskininkų ruduo“, „Vilnius review“ ir Lietuvos rašytojų sąjunga.

Kitų metų festivaliui temas siūlo pats gyvenimas ir įvairūs visuomenėje vykstantys procesai. Menas ir literatūra yra esmingai svarbūs, kai kalbama apie žmogaus teisę kalbėti ir būti išgirstam. Tikime, kad menas ir kultūra kuria rytojaus pasaulį, kad mūsų asmeninės ir visuomeninės iniciatyvos gali pasiūlyti dialogą ir sprendimus esamoms krizėms. Todėl palaikome visas iniciatyvas, kurios pasiekia žmones ir juos įkvepia. Kviečiame kalbėti nepaisant aplinkybių. Baltarusijoje vykstantys laisvėjimo procesai taip pat yra antrojo Vilties festivalio akiratyje.

Festivalyje kviečiamos dalyvauti ne tik literatūros organizacijos, bet ir kitos meno, kultūros institucijos, festivaliai, kolektyvai. Laukiamas įvairių žanrų ir formatų virtualus turinys: pokalbiai, filmai, diskusijos. Tai gali būti tiesiogiai vykstantys renginiai arba nufilmuoti ir atsiųsti festivalio organizatoriams. Video turinio trukmė 60 minučių, jis turi būti jau patalpintas YouTube arba Vimeo platformose.

Festivalio kalba yra anglų, tačiau pats renginys gali vykti ir kitomis kalbomis, bet būtinai subtitruotas angliškai.

Susisiekite su organizatoriais iki šių metų gruoždio 31 dienos:

Aljaž Koprivnikar: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sabina Tavčar: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos: https://www.versopolis.com/festival-of-hope/

 

 

 

 

 

MŪSŲ PARTNERIAI

 

Lietuvos kultūros taryba
Lietuvos Respublikos kutūros ministerija
EU: Creative Europe
Versopolis
Dainava